044 37-928-64
Пн-Пт 10.00 - 17.00
044 37-928-64
понедельник - пятница 10.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
 

Офіційні Правила рекламно-маркетингової акції

«КУПУЙ та ВИГРАЙ»

 

1. Проведення Акції, Замовник та Виконавець Акції, територія і строки проведення Акції

1.1. Замовник Акції «Купуй та виграй» (далі - «Акція») є ТОВ «Тез Тур Рітейл» (далі – «Замовник») Місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 63, оф.8 (Код ЄДРПОУ: 37194845).

1.2. Виконавцем  Акції є Фізична особа-підприємець Марченко Юлія Павлівна, (далі – «Виконавець»)

Місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 21, офіс 136 (Код ЄДРПОУ: 3273701503).

1.3. Строки проведення Акції: з 01.04.2019 року по 20.05.2019 року включно.

1.3.1. День визначення Переможців Акції для отримання Заохочень Акції: 27.05.2019 року, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 21, офіс 136

1.3.2. Територія проведення Акції (Адресна Програма): Усі магазини Wittchen, які зазначені в додатку №1.

 

2. Інформаційна підтримка Акції

2.1.Інформування щодо умов Акції проводиться Виконавцем або залученими ним особами шляхом:

-  Розміщення інформації Замовника про Акцію на рекламних флаєрах проекту , надрукованих виконавцем в кількості 5000 тис. шт.

-  Виготовлення та розміщення рекламних матеріалів з Торговими Знаками «TEZ TOUR» та «TEZ TOUR ТУРАГЕНЦІЯ» згідно права, наданого йому Замовником (на всіх зовнішніх носіях, рекламуючи Акцію в 4 містах України; реклама в мережі інтернет, соц. Мережі Facebook; на макетах афіш на вітринах 13 магазинів в Україні (згідно адресної програми Додатку №1, що є невід’ємною частиною даного Договору); на макетах анкет учасників акції; в e-mail розсилці  по Україні. 

 

3. Фонд Заохочень Акції

3.1. Заохочення Акції та порядок їх використання:

3.1.1. Заохочення Акції  - 3 (три) сертифікати від ТОВ «Тез Тур Рітейл», а саме Сертифікати номіналом по 10 000 гривень на подорож від Tez Tour (далі за текстом – Заохочення та/або Сертифікат).

3.2. Обмін Заохочення на грошовий еквівалент або на будь-які інші блага не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають, окрім випадків, передбачених чинним законодавством України.

3.3. Замовник та Виконавець Акції залишають за собою право включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами (п.п. 3.1.1.). Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник та Виконавець повідомляють про них в порядку передбаченому в п.2.1 цих правил.

3.4. Замовник та Виконавець Акції не несе відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість учасниками Акції використати надане Заохочення з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Заохочення Акції. 

3.5.Формування та видачу переможцю Акції Заохочення, а також усі зобов’язання у зв’язку з цим несе Замовник Акції. Офіційне вручення Заохочення переможцю Акції здійснює Замовник Акції.

3.6. За результатами проведення Акції за цими правилами Переможець отримує відповідний Сертифікат, що дає право отримати від Замовника туристичні послуги вартістю у розмірі номіналу Сертифіката, за наявності паспорту для виїзду закордон та ідентифікаційного коду.

3.7. Умови сертифікату:

Даний сертифікат може бути використаний лише при придбанні пакетного туру та не може бути замінений на грошовий еквівалент. Сертифікат може бути використаний виключно переможцем розіграшу та не може бути переданий 3-м особам. Власник сертифікату має право використати його номінал на придбання туру, з розміщенням від 2-ох осіб в номері, категорії готелю не менше 4*, строком не менше 7(ми) календарних днів, з вильотом з України. Сертифікат не підлягає продажу, обміну, використанню третіми особами. Власник сертифікату має право доплатити частину грошових коштів і одержати більш дорогий тур. Якщо вартість обраного туру менше суми, зазначеної в сертифікаті, різниця не повертається. Оплата на обраний тур здійснюється в гривнях за комерційним курсом туроператора на момент оплати. Мінімальний термін бронювання до дати вильоту - 14 робочих днів. При бронюванні туру наявність сертифіката та закордонного паспорта обов'язкова. Термін дії паспорта - не менше півроку до закінчення обраної поїздки. Після підтвердження туру заміна дат, типу проживання і заміна даних туристiв неможлива. Кожен сертифікат дає право на оплату номіналом окремого туру, вартість сертифікату не переноситься і не сумується з іншими сертифікатами на подорожі.

Термін дії сертифікату 

з 20.05.2019 по 20.12.2019

Сертифікат розповсюджується на будь-які туристичні напрямки

Оператора TEZ TOUR
 

3.8. Сертифікат діє у всіх авторизованих точках продажу  «TEZ TOUR Турагенція» в Україні згідно переліку туристичних Агентств, зазначених у Додатку №3 до Договору від 01.04.2019р.

 

4. Учасники Акції

4.1. В Акції можуть приймати участь громадяни України, що досягли 18 років, дієздатні, які проживають на території України та заповнили картку учасника акції «Купуй та виграй-» у магазинах в  «м. Київ, м. Миколаїв, м. Херсон, м. Вінниця». При оформленні замовлення онлайн необхідно будет відмітити чекбокс: Погоджуюся на участь в акції  «КУПЛЯЙ та ВИГРАВАЙ» та на обробку моїх персональних данних  

4.2. Учасниками Акції за будь-яких обставин не мають права бути:

а) власники, засновники, учасники (акціонери), працівники та представники будь-якої організації  (товариства, підприємства тощо), які беруть участь в організації та проведенні даної Акції;

б) чоловік або дружина осіб, зазначених у підпункті «а» цього пункту Правил;

в) близькі родичі (діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, зазначених у підпунктах «а» та «б» цього пункту Правил;

г) неповнолітні;

д) недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи;

Обмеження щодо участі в Акції можуть бути змінені Замовником Акції за умови інформування про ці зміни на офіційній сторінці на Facebook.

 

5. Умови та механіка Акції

5.1. Для участі в Акції необхідно здійснити разову покупку на загальну суму не менш ніж 3990 грн.) та заповнити анкету учасника акції «Купляй та вигравай» у будь-якому магазині Wittchen на території України, у випадку замовлення онлайн відмітити чекбокс на сторінці www.wittchen.ua згідно додатку №1 у період з 01.04.2019 року по 20.05.2019 року включно – для участі в розіграші що відбудеться 27.05.2019 р.

Учасник Акції має право взяти участь в розіграші у вказаному періоді, з дотриманням умови здійснення покупок в такому періоді, що надасть право взяти участь в Акції.

5.2. Всі Учасники, які виконали умови, передбачені в п.5.1. даних Правил та здійснили за Акційний період принаймні одну акційну покупку, будуть приймати участь в розіграші сертифікату за результатами такого періоду.

 

6. Визначення Переможця Акції

6.1. Процес визначення Переможця Акції відбуватиметься:

6.1.1. 27.05.2019 року – за Акційний період здійснених покупок з 01.04.2019 р. по 20.05.2019 р. включно;

6.1.2. предмет розіграшу:

- три сертифікати ТОВ «Тез ТурРітейл» на подорож номіналом 10 000 (десять  тисяч) грн. за номерами: - 19246171, 19246181, 19246185.

 

 

6.2. Визначення серед усіх Учасників, що за період проведення Акції виконали умови участі в Акції, 1 (одного) учасника Акції, який має право на отримання Заохочення.

6.3. Визначення 1 (одного) учасника Акції - Переможця, який має право на отримання Заохочення Акції, відбуватиметься шляхом генерування випадкових чисел за допомогою Random.org

6.4. Інформування Переможців Акції відбувається за контактними номерами телефонів Виконавцем Акції 27.05.2019 у м. Києві.

 

7. Порядок та строки отримання Заохочень

7.1. УУ випадку визначення Учасника Акції Переможцем Акції, який отримує відповідне Заохочення, він буде проінформований Виконавцем про виграш, а також про деталі його отримання 27.05.2019 в телефонному режимі та на е-мейл.

7.2. ЗЗаохочення передається Переможцям Акції особисто.

7.3. ППередача права на отримання Заохочення Акції третій особі не допускається.

7.4. ППравилами Акції не передбачено зберігання не витребуваних Заохочень Акції.

7.5. ББудь-який Учасник Акції та/або Переможець Акції вправі відмовитися від отримання Заохочення Акції, шляхом усного повідомлення під час оголошення про перемогу.

7.6. УУчасники, котрі були визначені у встановленому цими Правилами порядку Переможцями Акції, але з причини несправності роботи мобільного телефону або невірно вказанного адресу е-мейл та інших причин, незалежних від Замовника, Виконавця Акції та/або залучених ними осіб, не можуть бути повідомленні про умови отримання Заохочення Акції протягом 10 хвилин з моменту визначення Переможців Акції, автоматично позбуваються права отримати таке Заохочення Акції. В такому випадку, таке Заохочення Акції може отримати Учасник Акції, визначений новим Переможцем Акції за результатами повторного визначення переможців Акції в порядку згідно п.6.2. Правил (за умови виконання ними цих Правил).

7.7. ЗЗамовник Акції має право:

- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/ неналежним чином виконала всі умови участі в акції, зазначені в цих Правилах;

- відмовити у видачі Заохочень Акції Переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання таких Заохочень Акції, згідно цих Правил.

7.8. ВВиконавець, Замовник Акції та залучені ним особи не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, за роботу Інтернет-сайту (п.2.1 Правил), роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Заохочень Акції.

7.9. ВВиконавець, Замовник Акції та залучені ним особи, не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.

7.10. ВВиконавець, Замовник та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку третіх зазначених вище осіб обставини, що унеможливило виконання або належне виконання своїх зобов’язань згідно з даними Правилами.

7.11. ППорядок отримання Сертифікату:

7.11.1. Переможцю розіграшу необхідно при отриманні Заохочення, пред’явити Замовнику Акції товарний чек, що э підтвердженням здійсненої купівлі. При недотриманні вказаних умов, переможець розіграшу втрачає право на отримання заохочення.

7.11.2. ДДля того, щоб скористатися Сертифікатом на туристичні послуги, переможцю необхідно протягом 7 місяців з моменту отримання Сертифікату на туристичні послуги звернутися та пред’явити всі необхідні документи в будь-яке представництво ТEZ ТOUR Турагенція, які знаходяться за адресами (Додаток 3) до Договору від 01..04.2019 р.

У разі несвоєчасного звернення сертифікат буде вважатися простроченим та не може бути використаним.

7.12.  Сертифікат дає право на придбання туру до 20.12.2019 р. Переможець має право доплатити частину грошей, обрати  готель та умови проживання відповідно до умов сертифікату.

7.13. ППереможець розіграшу, погоджуючись на отримання заохочення, автоматично підтверджує свою згоду на участь в публічних заходах з врученням Сертифікату, які будуть проводитися Замовником, надавати рекламні інтерв’ю про свою участь в розіграші у ЗМІ або зніматися для виготовлення графічних рекламних матеріалів без отримання на це будь-якої матеріальної винагороди.

 

8. Інші положення

8.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника або Інформаційно-технічного партнера Акції будь-якої компенсації.

8.2. Виконавець, Замовник Акції та залучені ними особи не несе відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником неповних, застарілих, недостовірних персональних даних, необхідних в рамках даної Акції.

8.3. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції спільно з Інформаційно-технічним партнером Акції.

8.4. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Замовником Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Інформаційно-технічним партнером Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил.

 

9. Інформаційна підтримка

9.1. Офіційний сторінка «TEZ TOUR Украина» на Facebook: https://www.facebook.com/TezTourUA/

9.2. Гаряча лінія Тез Тур  0 800 30 4444 (вартість дзвінків відповідно до тарифів телефонного оператора).

9.3. Офіційний сайт Тез Тур: www.teztour.ua

 

Замовник

ТОВ «ТЕЗ ТУР РІТЕЙЛ»

Місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 63, офіс 8

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 37194845

п\р 260082898181000 в АТ «УкрСиббанк», МФО 351005

ІПН 371945426551

 

 

Директор

 

 _________________  Кириченко О.В.

м. п.

Виконавець

ФОП Марченко Юлія Павлівна

Місцезнаходження: 17411, Україна, Чернігівська обл., Бобровицький р-н.,                с. Кобижча, буд. 38-А

ЄДРПОУ: 3273701503

п\р: 26002056104214 а Приват банку

МФО 380775

ІПН 3273701503

ФОП

 

 

________________ Марченко Ю.П.

 

 

 

NEWSLETTER
  Cогласен на получение рассылки интернет-магазина WITTCHEN. развернуть
Администратором персональных данных является компания WITTCHEN S.A. находящаяся по адресу Пальмиры, ул. Гданьска 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (именуемое в дальнейшем «Компания»). Персональные данные будут обрабатываться Компанией для отправки информационного бюллетеня на основании ст. 6 раздела 1 пункта А Регламента Европейского парламента и Совета (ЕС) 2016/679 от 27 апреля 2016 года о защите физических лиц в отношении обработки персональных данных, о свободном перемещении таких данных и отмене Директивы 95/46 / EC (RODO). Личные данные могут быть раскрыты сотрудникам или ассоциированным сотрудникам Компании, а также организациям, оказывающим поддержку Компании на основе внешних услуг и в соответствии с доверенными соглашениями с юридическими лицами, уполномоченными на основании закона. Личные данные будут обработаны до отмены согласия на дальнейшую их обработку. Каждый человек имеет право доступа к своим данным, право исправлять, удалять, ограничивать обработку, право на передачу данных, право на внесение жалобы, в том числе право отзывать согласие в любое время, не затрагивая законность обработки, которая была сделана на основе согласия перед его изъятием. Субъект данных имеет право подать жалобу Президенту Управления по защите персональных данных, когда он посчитает, что обработка его личных данных нарушает положения Директивы о защите персональных данных. Предоставление данных является добровольным, но необходимым для достижения вышеуказанной цели.
       

Cообщаем, что сайт использует файлы Cookies, чтобы узнать больше перейдите по ссылке.