094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
 

Доставка здійснюється кур'єром або на відділення Нової Пошти.
Клієнт має право здійснити огляд посилки та перевірити якість товару перед оплатою.
Терміни доставки замовлень 4 - 8 робочих днів з моменту відправлення.

 

Вартість доставки – 250 грн.

При замовленні від 2990 грн. - безкоштовна доставка.

 

Таблиця додаткових податкових та митних зборів

 

Інформуємо Вас, що згідно із законодавством України на замовлення, що перевищують 150 євро, нараховується сплата мита. Враховується сумарна вартість посилок, що потрапляють на митне оформлення одного дня одного одержувача.

 

Сума замовлення

Додаткові збори

Приклад замовлення

Більше 150 EUR

10% мита та 20% ПДВ від суми понад 150 EUR

Якщо вартість замовлення перевищить еквівалент 150 EUR (наприклад, 170 євро), Ви заплатите додатково 2 EUR митного збору та 4 EUR податкового збору (10% із 20 EUR + 20% ПДВ від 20 EUR)

  

 

У день прибуття посилки на територію України ви отримаєте смс з інформацією про суму ПДВ і мита. Оплату необхідно здійснити на реквізити, які будуть вказані у смс-повідомленні.

 

Як замовити

 

Продукцію інтернет-магазину можна замовити безпосередньо на сайті компанії Wittchen у будь-який час доби. При оплаті замовлення кур'єру 'при отриманні', клієнт здійснює оплату вартості замовлення кур'єру. Товари, придбані в інтернет-магазині Wittchen, можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання.

 

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.