094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
 

FAQ   FAQ-часті питання

 • Реєстрація вхід
 • Замовлення
  • Які терміни доставки замовлення?

   Терміни доставки замовлень займають до 8 робочих днів з моменту відправки по всій Україні.

  • Об’єднання замовлень

   На жаль, немає можливості поєднувати замовлення.

  • Скасування замовлення

   Скасування замовлення можливе тільки до тих пір, поки замовлені товари не були скомплектовані на складі. Якщо замовлення вже скомплектовано, скасування неможливе. Поточний статус замовлення можна перевірити, увійшовши в свій аккаунт або перевіривши повідомлення на електронній пошті від інтернет - магазину. Для скасування замовлення, будь ласка, відправте інформацію за допомогою форми зворотного зв'язку, вказавши номер замовлення, або зв'яжіться по телефону з відділом обслуговування клієнтів.

  • Чи було відправлено моє замовлення?

   Інформація про поточний статус замовлення доступна після входу в розділ "Мій обліковий запис" (тільки для зареєстрованих клієнтів). Крім того, на адресу електронної пошти, вказану при оформленні замовлення, будуть відправлені повідомлення з інформацією про поточний статус замовлення. Якщо замовлення має статус "відправлене", це означає, що посилка була відправлена. Доставка буде займати до 8 робочих днів з моменту отримання повідомлення з інформацією про відправку і номером відстеження посилки.

  • Чи можна відправити товари з одного замовлення на дві різні адреси?

   Неможливо вказати дві адреси доставки для одного замовлення. Будь ласка, зробіть окремі замовлення.

 • Доставка
 • Рахунок-фактура
  • Виставлення рахунку-фактури

   До кожного оформленим замовленням виставляється рахунок-фактура на підставі даних, зазначених при оформленні замовлення. Рахунок-фактури виставляються в день відправлення замовлення і внесення змін в дані, зазначені в рахунку-фактурі неможливо.

 • Претензії
  • Процедура пред’явлення претензій

   Претензію за якістю, необхідно відправити на електронну пошту shopua@wittchen.com, в листі слід вказати номер замовлення в інтернет-магазині WITTCHEN, назву і артикул товару неналежної якості, за яким пред'являється претензія, опис пошкодження і фотографії бракованого товару. Після отримання претензії, відділ обслуговування інтернет-магазину WITTCHEN, направить Ваше повідомлення у відділ рекламацій на розгляд звернення. Ви будете проінформовані про прийняте рішення в повідомленні на електронну пошту.

  • Час розгляду претензії

   Претензії розглядаються протягом 14 днів з моменту отримання інтернет-магазином звернення на електронну пошту shopua@wittchen.com

 • Повернення
NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.