094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
[ban-kat] Walizki
Перегляд:        сортування:  
КАТЕГОРІЇ
ВЕЛИЧИНА КРИТЕРІЙ КОЛІР
ЦІНА видалити фільтр
50 грн. 21900 грн.
 

Товари для чоловіків

Товарів: 1110

Німецька компанія Wittchen за весь період існування, а це понад 25 років, досконало вивчила потреби жінок та чоловіків у якісних та стильних аксесуарах. Таким чином, багаторічні традиції виробництва високоякісних шкіргалантерейних виробів є візитною карткою бренду Wittchen.

Справжність вироблених моделей із надміцної натуральної італійської шкіри щодня підтверджується Сертифікатами якості та щорічними європейськими нагородами.

Основною концепцією як чоловічих, так і жіночих колекцій є орієнтованість на традиційні класичні моделі, актуальність яких зберігається багато років.

Переваги покупки чоловічих шкіряних сумок та аксесуарів шкіргалантереї бренду Wittchen

Так, аксесуари для чоловіків – сумки через плече, сумки для ноутбуків, портфелі, барсетки, гаманці, портмоне, візитниці, кредитниці, футляри, папки та інші – виконані зі шкіри різного тиснення в класичних натуральних кольорових виконаннях. Міцне оздоблення, висококласні матеріали, а також надміцна та непомітна фурнітура - результат багаторічної розробки та виробництва аксесуарів компанією Wittchen.

Статусність продукції підкреслена, крім іншого, характерним логотипом «лева та корони», витісненим на кожному оригінальному виробі.

Кожен продукт чоловічої колекції створений для осіб, які цінують якість, надійність та раціональність. Всі аксесуари виглядають стримано, суворо, при цьому наповнення надфункціональне та продумане до дрібниць. Множинні відсіки та відділення в чоловічих валізах, барсетках, сумки та портмоне дозволять з зручністю та високою ергономікою розмістити кожну важливу деталь.

Замовляйте елітні чоловічі аксесуари шкіргалантереї у фірмовому онлайн-магазині бренду Wittchen

Отдельним напрямком роботи бренду виступає виробництво ременів із першосортних натуральних шкіряних матеріалів. Пряжки представлені надміцними металами срібного кольору із гравіюванням логотипу Wittchen. Елегантні моделі чоловічих ременів з оригінальними пряжками – гордість компанії та еталон німецької якості. Вони стануть гідною прикрасою гардеробу успішного та цілеспрямованого чоловіка.

Колекція чоловічих сумок та аксесуарів європейського бренду Wittchen – стильні класичні моделі із зносостійких та еластичних матеріалів. Неймовірне поєднання практичності та елегантності форм шкіряних виробів дозволяє створити традиційні та ексклюзивні лінії моделей, актуальність яких підтверджена та збережена на роки.

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.