094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
[ban-kat] Walizki
Перегляд:        сортування:  
КАТЕГОРІЇ
СТАТЬ ВЕЛИЧИНА КРИТЕРІЙ КОЛІР РОЗМІР
ЦІНА видалити фільтр
50 грн. 21900 грн.
 

Шкіряні вироби для чоловіків і жінок

Товарів: 2347

Бренд Wittchen відрізняється надміцним виконанням жіночих та чоловічих колекцій аксесуарів, а також вишуканими традиційними формами. За час існування компанії – з 1990 року – прихильниками продукції Wittchen стали сотні тисяч людей по всьому світу, які цінують німецьку якість та елегантний класичний стиль.

Одним із напрямків компанії є виробництво багажної продукції у кількох колекціях. Wittchen розробляє рюкзаки, валізи, дорожні сумки, дорожні косметички.

Відмінності валіз та інших дорожніх аксесуарів та шкіргалантерейних виробів різних колекцій бренду Wittchen

Колекція ABSS-Line представлена ​​габаритними та місткими чемоданами з надміцного подряпин пластику ABS. Моделі характеризуються наявністю висувних ручок, міцних коліс та кодовим замком для головного відсіку.

Продукція лінійки Fall Line – валізи та дорожні кейси традиційного червоного кольору поліестеру з множинними відсіками.

Валіни з колекції Flow Line – габаритні місткі вироби з міцного, стійкого до подряпинам ABS - пластика. Чотири колеса, дворівнева телескопічна ручка та кодовий замок – основні атрибути цього сегменту.

Колекція J-Line представлена ​​яскравими компактними валізами з високоміцного ABS - пластику.

Mix Line – лінійка багажів з ABS -пластика з боків і поліестеру в трьох розмірних сітках. Поєднання двох видів матеріалів підвищує міцність виробу та місткість.

Стильні валізи колекції PC Film покриті шаром з полікарбонату для підвищення стійкості до пошкоджень , захищені кодовим замком TSA.

Валіни та бьюті-кейси лінійки PC Ultra Light представлені в чорному, бордовому , помаранчевому, зеленому, темно-синьому кольоровому рішенні, виконані з ударостійкого полікарбонату та мають ергономічні відсіки.

Premium PP – колекція містких і практичних дорожніх валіз у шляхетній червоній валізі у шляхетній червоній валізі. синьому кольорах із зносостійкого поліпропілену.

Summer Line – яскрава нестандартна колекція літніх дорожніх кейсів з ABS - пластика рожевому, бірюзовому та синьому виконанні.

Travel Light – багатопрофільна колекція, представлена ​​валізами, несесерами, дорожніми кейсами, портпледами та рюкзаками з міцного поліестру з багатофункціональним наповненням у чотирьох колірних рішеннях.

Travel Soft Super Light та Ultra Light – колекції суперлегких валіз з поліестеру з колесами, що обертаються, та ергономічним наповненням.

Колекція VIP Travel - поєднання міцного ABS - пластику та поліестеру. Моделі мають численні зовнішні відсіки на блискавках.

VIP Travel«Ride II» - колекція міцних валіз зеленої та червоної колірних рішень з двома висувними рукоятками та замком захисту.

VIP Travel «Snappy» – лінія валізи з матового поліпропілену з рифленим , міцними колесами, трирівневою телескопічною ручкою та кодовим замком

Колекція VIP Travel «SteelLine» представлена ​​надміцними валізами з ABS-пластику полікарбонату у сірому, червоному та чорному кольорах з елегантним глянцевим відблиском.

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.