094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
 

В Інтернет-магазині WITTCHEN Ви можете здійснити оплату за розміщене замовлення такими способами:


1. Оплата банківською карткою Visa, MasterCard, Maestro* Logo VISA Mastercard
2. Оплата готівкою 'при отриманні' замовлення. Форма оплати доступна для замовлень до 150 євро.


При онлайн оплаті, клієнт зобов'язується зробити оплату за розміщене замовлення протягом 1 робочого дня з моменту оформлення замовлення, інакше замовлення буде анульовано.


При оплаті 'при отриманні', клієнт здійснює оплату вартості замовлення кур'єру.

Повернення та пред'явлення претензії за товаром купленим в інтернет-магазині, здійснюється відповідно до правил 'обмін та повернення товару', 'гарантія та пред'явлення претензій'.

 

*Увага Шановні клієнти!

 

Під час онлайн-оплати деякі банки можуть знімати додаткову комісію за конвертацію валюти з вашої картки!

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.