094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
 

Про нас

torebkaWITTCHEN – європейський виробник ексклюзивної шкіргалантереї, пропозиція якого представлена широким асортиментом товарів: гаманці, футляри, чохли, портфелі, барсетки, сумки, багаж, рукавички, ремені, парасольки, одяг, взуття та інші товари, такі як краватки, хустки та парфуми.  Бренд WITTCHEN відрізняє особлива вишуканість і неповторний стиль. Натхненням для створення колекцій стала любов до мистецтва та щоденної краси. У Європі компанії WITTCHEN належить мережа із більш ніж 100 фірмових магазинів.

Місія компанії

Наша місія – творче та елегантне створення бренду WITTCHEN людьми для людей. На кожному етапі ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб гарантувати найвищу якість наших продуктів, створюваних з розкішної італійської шкіри. Перед продажем шкіра піддається ретельній перевірці якості. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що продукти компанії WITTCHEN виготовлені з високоякісної італійської шкіри.

Наші переваги

WITTCHEN – це унікальний дизайн, акуратне шиття та неймовірна турбота про кожну деталь, що не тільки стосується продукту, але і його упаковки, тому кожен продукт має елегантне впакування з фірмовим логотипом WITTCHEN.

Висока якість продукції, стиль та щоденне задоволення індивідуальних потреб наших Клієнтів - риси, що характеризують компанію WITTCHEN - бренд створений для людей, які шукають неповторний стиль у моді.

 

 

 

 

 

Купуючи в офіційному інтернет-магазині WITTCHEN у вас є гарантія,
що ви отримаєте оригінальний продукт від виробника.
 

 

 

 

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.