094 71-075-00
Пн-Пт 10.00 - 17.00
094 71-075-00
понеділок - п'ятниця 9.00 - 17.00
Интернет Магазин WITTCHEN
0
[ban-kat extra]
Перегляд:        сортування:  
КАТЕГОРІЇ
ВЕЛИЧИНА КРИТЕРІЙ КОЛІР
ЦІНА видалити фільтр
50 грн. 18890 грн.
 

Товари для жінок

Товарів: 2586

З 1990 року компанія Wittchen займається виробництвом шкіргалантерейної продукції класу люкс. На сьогоднішній день це імперія елегантності та високого стилю. Якість продуктів Wittchen підтверджено Сертифікатами Справжності та множинними престижними європейськими нагородами. Бренд спеціалізується на виробництві жіночих та чоловічих лінійок аксесуарів.

Переваги купівлі жіночих шкіряних аксесуарів та шкіргалантереї бренду Wittchen

Традиційні класичні форми, якісна шкіра та високоміцна фурнітура поряд з елегантністю та вишуканістю дизайну роблять продукти бренду Wittchen настільки затребуваними у світі. Асортимент продуктів Wittchen за більш ніж 25 років існування бренду - беззастережно відповідають абсолютно будь-якому споживчому запиту колекції, кожна з яких представлена ​​продуктами, що відповідають певним приводам та стилям.

Ексклюзивна італійська шкіра піддається багаторічним перевіреним компанією методам вироблення та обробки, завдяки чому продукти жіночого сегменту мають благородний запах та елегантний блиск. Крім того, палітра спокійних відтінків гармонійно підкреслює натуральне походження виробів.

Відмінності шкіряних сумочок та інших жіночих аксесуарів різних колекцій бренду Wittchen

Жіночі колекції концептуальні і кожна з них має певний характер.

  • Колекція DaVinci представлена ​​асортиментом шкіряних аксесуарів строгих класичних форм антрацитового чорного та коричневого червоного дерева.
  • Колекція Elegance – сумки в класичному виконанні, а також жіночі аксесуари в яскравій палітри кольорів з принтами та вишивками зі шкіри, замші та тканини.
  • Signature - лінійка жіночих сумок і клатч класичних форм з покритої лаком шкіри з фактурним тисненням. Колекція представлена ​​моделями у чорному, коричневому, бежевому, сірому та червоному кольорах.
  • Snake - сміливі моделі зі зміїним принтом, представлені в декількох колористичних напрямках.
  • Колекція Venus – жіночні сумки з блискучої шкіри благородних сортів, виконані в класичних кольорах.
  • Verona - вироби класичних витончених форм з лакованої шкіри в декількох натуральних відтінках.
  • Лінія Young представлена ​​асортиментом повсякденних, практичних та функціональних сумок та рюкзаків.< /li>

Замовляйте елітні жіночі аксесуари шкіргалантереї у фірмовому онлайн-магазині бренду Wittchen в Україні

Високоякісні гаманці, візитниці, футляри для окулярів, кредитниці, чохли для мобільних пристроїв, валізи та інші продукти бренду Wittchen виконані з першокласної італійської шкіри та відрізняються оригінальним дизайном, актуальним на довгі роки.

NEWSLETTER
  Згодний на отримання розсилки інтернет-магазин Wittchen розгорнути
Адміністратором персональних даних є компанія WITTCHEN S.A. розташована за адресою Пальміри, вул. Гданська 60, 05-152 Чоснув, e-mail: shopua@wittchen.com (надалі «Компанія»). Персональні дані будуть оброблятися Компанією для надсилання інформаційного бюлетеня на підставі ст. 6 розділу 1 пункту А Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46/EC (RODO). Особисті дані можуть бути розкриті співробітникам або асоційованим співробітникам Компанії, а також організаціям, які надають підтримку Компанії на основі зовнішніх послуг та відповідно до довірених угод з юридичними особами, уповноваженими на підставі закону. Особисті дані будуть опрацьовані до скасування згоди на подальшу їх обробку. Кожна людина має право доступу до своїх даних, право виправляти, видаляти, обмежувати обробку, право на передачу даних, право на внесення скарги, у тому числі право відкликати згоду у будь-який час, не торкаючись законності обробки, яка була зроблена на основі згоди перед її вилученням. Суб'єкт даних має право подати скаргу Президенту Управління захисту персональних даних, коли він вважає, що обробка його особистих даних порушує положення Директиви про захист персональних даних. Надання даних є добровільним, але необхідним для досягнення вищезазначеної мети.
     

Повідомляємо, що сайт використовує файли Cookies, щоб дізнатися більше, перейдіть за посилання.